PŘÍPRAVKA NA VAŠÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLE


NEJBLIŽŠÍ AKCE

JUDOVÍKEND 

VELIKONOČNÍ KOLO 6.-7.4.2023


OBJEDNÁNÍ NOVÉHO KIMONA S LOGEM NAŠEHO KLUBU JE MOŽNÉ PROVÉST ZDE.Vážení rodiče,

naše přípravka Juda na Vaší základní škole zahajuje výuku vždy od října.

Pokud jste přípravku navštěvovali již v minulém roce, máte možnost využít intenzivnějších tréninků v našem oddílu nebo pokračovat i nadále v naší přípravce na Vaší základní škole ve stejném čase a dni jako v minulém roce.

Pokud Vaše dítě přinese ze školy v průběhu září informační leták -

 "SOUHLAS K VYZVEDNUTÍ NA ÚVODNÍ TRÉNINK Juda a sebeobrany" 

bude výuka probíhat přímo na Vaší škole, kterou Vaše dítě navštěvuje, a to v časových termínech uvedených na informačním letáku.

Přihlášku je nutné provést online, naleznete níže na této stránce.

Pokud jste zatím žádný leták neobdrželi a zajímá Vás, který den i čas bude výuka probíhat právě na Vaší škole, kontaktujte nás.

Celý projekt vznikl jako přípravka našeho oddílu na ZŠ Kotlářská. Můžete se přijít podívat na trénink i v průběhu školního roku, začít můžete kdykoliv.

Pro snadnější identifikaci při platbě na č. ú.: FIO 260 1344 940 / 2010 uvádějte prosím vždy jako variabilní symbol číslo, které Vám do potvrzujícího emailu zašle systém po odeslání přihlášky. Do "Poznámky pro příjemce" zadejte ZŠ NÁZEV ŠKOLY + jméno dítěte.

!!! VÝUKA JUDA NA VAŠÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLE ZAČÍNÁ VŽDY OD ŘÍJNA A TRVÁ DO KONCE KVĚTNA !!! 


Pokud nás není možné v čase mezi 13:30 - 20:30 hod. zastihnout na telefonu, znamená to, že právě vedeme výuku a nemůžeme s Vámi hovořit. 

VOLEJTE NEJLÉPE DOPOLEDNE.


Budeme se těšit,

za SK TORI JUDO BRNO

Lukáš Hořt & kolektiv kolegů                      email:  info@judo-brno.cz, tel. 777 89 42 24


Naší adresu info@judo-brno.cz si uložte do svého adresáře, aby Vám naše potvrzení elektronické přihlášky a další informace nepadaly do hromadných emailů. 


PŘIHLÁŠENÍ NA NOVOU SEZÓNU 2022-23 

SPUŠTĚNO.

BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT.


DĚTEM ZAČÍNAJÍCÍM OD POLOLETÍ 2023 BUDE KURZOVNÉ SNÍŽENO.

POKUD ZASÍLÁTE PŘIHLÁŠKU OD POLOLETÍ, ČÁSTKU V POTVRZUJÍCÍM EMAILU PONIŽTE O POLOVINU.PŘIHLÁŠENÍ NA PŘÍPRAVKU JUDA NA VAŠÍ ZŠ 2022-23

Vyplňte níže uvedené údaje a uveďte základní školu. Termíny i cena tréninků jsou uvedené na info letáčku, které Vaše dítě obdrželo ve škole. Termíny tréninků zůstávají zpravidla stejné jako v předchozí sezóně.

 
ANO, ale paní učitelku ve školní družině budu ještě sám/a informovat zprávou do deníčku.
NE, vyzvednu si své dítě sám a přivedu na úvodní hodinu osobně.
Nemáme zájem o úvodní hodinu, chodili jsme již v předchozí sezóně.
Úvodní hodinu jsme nestihli, již proběhla (při přihlašování v průběhu sezóny).
 
Ano
Ne
odcházet samo domů
vyzvedáváno rodiči
vráceno zpět do družiny
 
1.900,- na č.ú.: FIO 260 1344 940 / 2010, do poznámky prosíme uvést jméno dítěte, základní školu, kde Judo probíhá, VS: číslo vygenerované po odeslání elektronické přihlášky
 
+300,- (období - rok ).
+300,- (období - rok ).
Máme na rok již vyřízeno na letním soustředění.
Nemáme zájem.
+600,- (období - rok a ).
 
Odesláním formuláře potvrzuji, že beru na vědomí:
  • členský příspěvek neobsahuje úrazové pojištění, pokud si své dítě přejete připojistit proti úrazu, můžete tak učinit na kterékoliv pobočce pojišťovny, nebo využít pojišťění - "licence" ČSJu výše;
  • potvrzujete, že Vaše dítě nemá od lékaře nařízené žádné pohybové omezení;
  • členský příspěvek je nevratný (v případě dlouhodobé nemoci, úrazu, nebo pandemie je poskytována sleva na další školní rok, soustředění, judo akce);
  • jste se seznámil(a) s informacemi uvedenými níže, o způsobu jakým SK TORI Judo Brno,z.s. nakládá s osobními údaji, které jsem za účelem členství díťěte dobrovolně poskytnul.


Děkujeme, že jste se seznámil/a s Informacemi o zpracování osobních údajů členů SKTJB a pokud budete mít k tomuto tématu jakékoliv dotazy, můžete se na nás kdykoliv obrátit.