JudoVíkend 7. - 8. 3. 2015 Židlochovice

 

 

 

 

 

1. místo

Jindra Janečka, Jarek Novák, Jan Mrázek, Žužu Přichystalová,

Eva Přichystalová, Ondra Sukač

2. místo

Ondra Foukal, Ester Svobodová, Michal Kraus, Ivo Michalec

3. místo

Jakub Kocháň, Kamil Auda, Alexandr Sojka

4. místo

Sára Nováková, Tom Janečka, Lukáš Rambousek

5. místo

David Lejdar

6. místo

Marek Kalenda

 

Průběžné pořadí ToriCupu 2014/15´

 

27.-29.
říjen
SKTori

22.-23.
prosinec
SKTori

30.-31.
leden
SKTori

7.-8.
březen
Židloch.

2.-3.
duben
SKTori

6.-7.
červen
SKTori


body
celkem

pořadí

Ester Svobodová

8

8

6

6

 

 

28

1.

Jan Mrázek

8

8

-

8

 

 

24

2.

Žužu Přichystalová

8

8

-

8

 

 

24

2.

Tomáš Janečka

3

8

8

2

 

 

21

3.

Ondra Foukal

8

6

-

6

 

 

20

4.

Eva Přichystalová

6

6

-

8

 

 

20

4.

Mikuláš Richter

3

8

8

-

 

 

19

5.

David Lejdar

6

6

6

1

 

 

19

5.

Jindra Janečka

6

1

3

8

 

 

18

6.

Kamil Auda

8

6

-

3

 

 

17

7.

Alexandr Sojka

8

2

2

3

 

 

15

8.

Ivo Michalec

6

3

1

6

 

 

15

8.

Šimon Klaban

8

6

-

-

 

 

14

9.

Ondra Sukač

-

6

-

8

 

 

14

9.

Jakub Horák

2

8

3

-

 

 

13

10.

David Wolf

6

6

-

-

 

 

12

11.

Jirka Kovář

6

6

-

-

 

 

12

11.

Adam Pacholík

3

8

-

-

 

 

11

12.

Jaromír Novák

-

3

-

8

 

 

11

12.

Sára Nováková

-

8

-

2

 

 

10

13.

Matěj Hajnala

6

3

-

-

 

 

9

14.

Tom Urbánek

8

-

-

-

 

 

8

15.

Radek Jurčík

-

8

-

-

 

 

8

15.

Albert Kašpar

-

8

-

-

 

 

8

15.

Ondřej Bednář

-

8

-

-

 

 

8

15.

Filip Nevrlý

-

-

8

-

 

 

8

15.

Tadeáš Daňhel

6

-

-

-

 

 

6

16.

Jirka Řánek

6

-

-

-

 

 

6

16.

Štěpán Picha

-

6

-

-

 

 

6

16.

Toník Šostok

-

-

6

-

 

 

6

16.

Michal Kraus

-

-

-

6

 

 

6

16.

Nicolas Nezval

3

2

-

-

 

 

5

17.

Václav Skalník

3

1

-

-

 

 

4

18.

Marek Šamlot

3

-

-

-

 

 

3

19.

Pavel Chodacki

3

-

-

-

 

 

3

19.

Mykola Filatov

3

-

-

-

 

 

3

19.

Damian Bairič

3

-

-

-

 

 

3

19.

Lelle Tefert

-

3

-

-

 

 

3

19.

Natálka Svobodová

-

3

-

-

 

 

3

19.

Marek Kalenda

-

3

-

-

 

 

3

19.

Ondra Šincl

-

3

-

-

 

 

3

19.

Victoria Marlene Gabriel

-

3

-

-

 

 

3

19.

Šimon Hlůšek

-

3

-

-

 

 

3

19.

Albert Srník

-

-

3

-

 

 

3

19.

Jakub Kocháň

-

-

-

3

 

 

3

19.

Pavel Řánek

2

-

-

-

 

 

2

20.

Ondra Tuček

2

-

-

-

 

 

2

20.

Vítek Peroutka

2

-

-

-

 

 

2

20.

Maxim Vaněček

-

2

-

-

 

 

2

20.

Ondra Zámečník

-

2

-

-

 

 

2

20.

Vojta Podroužek

-

-

2

-

 

 

2

20.

Lukáš Rambousek

-

-

-

2

 

 

2

20.

 

Novinky

Vázání pásku

www.youtube.com/watch?v=pdd-Qvsvm74&feature=youtu.be

Přípravky Brno

Přípravky Brno -  Vodova 2017  mláďata + žáci, do žlutého pásu, Turnaj přípravek- JUDO Brno 2017.pdf  

RAW DOBROTY BRNO

RAW DORTY A DOBROTY BRNO Nejen pro děti a jejich zdravé mlsání :o)   Výrobky jsou 100% rostlinného původu bez přídavku cukru, bez lepku a bez jakýchkoliv chemických přísad. Tvoříme je pro Vás vždy čerstvé na objednávku. Všechny naše dobroty jsou vhodné pro vegany, vitariány, diabetiky,...