JudoVíkend 7. - 8. 3. 2015 Židlochovice

 

 

 

 

 

1. místo

Jindra Janečka, Jarek Novák, Jan Mrázek, Žužu Přichystalová,

Eva Přichystalová, Ondra Sukač

2. místo

Ondra Foukal, Ester Svobodová, Michal Kraus, Ivo Michalec

3. místo

Jakub Kocháň, Kamil Auda, Alexandr Sojka

4. místo

Sára Nováková, Tom Janečka, Lukáš Rambousek

5. místo

David Lejdar

6. místo

Marek Kalenda

 

Průběžné pořadí ToriCupu 2014/15´

 

27.-29.
říjen
SKTori

22.-23.
prosinec
SKTori

30.-31.
leden
SKTori

7.-8.
březen
Židloch.

2.-3.
duben
SKTori

6.-7.
červen
SKTori


body
celkem

pořadí

Ester Svobodová

8

8

6

6

 

 

28

1.

Jan Mrázek

8

8

-

8

 

 

24

2.

Žužu Přichystalová

8

8

-

8

 

 

24

2.

Tomáš Janečka

3

8

8

2

 

 

21

3.

Ondra Foukal

8

6

-

6

 

 

20

4.

Eva Přichystalová

6

6

-

8

 

 

20

4.

Mikuláš Richter

3

8

8

-

 

 

19

5.

David Lejdar

6

6

6

1

 

 

19

5.

Jindra Janečka

6

1

3

8

 

 

18

6.

Kamil Auda

8

6

-

3

 

 

17

7.

Alexandr Sojka

8

2

2

3

 

 

15

8.

Ivo Michalec

6

3

1

6

 

 

15

8.

Šimon Klaban

8

6

-

-

 

 

14

9.

Ondra Sukač

-

6

-

8

 

 

14

9.

Jakub Horák

2

8

3

-

 

 

13

10.

David Wolf

6

6

-

-

 

 

12

11.

Jirka Kovář

6

6

-

-

 

 

12

11.

Adam Pacholík

3

8

-

-

 

 

11

12.

Jaromír Novák

-

3

-

8

 

 

11

12.

Sára Nováková

-

8

-

2

 

 

10

13.

Matěj Hajnala

6

3

-

-

 

 

9

14.

Tom Urbánek

8

-

-

-

 

 

8

15.

Radek Jurčík

-

8

-

-

 

 

8

15.

Albert Kašpar

-

8

-

-

 

 

8

15.

Ondřej Bednář

-

8

-

-

 

 

8

15.

Filip Nevrlý

-

-

8

-

 

 

8

15.

Tadeáš Daňhel

6

-

-

-

 

 

6

16.

Jirka Řánek

6

-

-

-

 

 

6

16.

Štěpán Picha

-

6

-

-

 

 

6

16.

Toník Šostok

-

-

6

-

 

 

6

16.

Michal Kraus

-

-

-

6

 

 

6

16.

Nicolas Nezval

3

2

-

-

 

 

5

17.

Václav Skalník

3

1

-

-

 

 

4

18.

Marek Šamlot

3

-

-

-

 

 

3

19.

Pavel Chodacki

3

-

-

-

 

 

3

19.

Mykola Filatov

3

-

-

-

 

 

3

19.

Damian Bairič

3

-

-

-

 

 

3

19.

Lelle Tefert

-

3

-

-

 

 

3

19.

Natálka Svobodová

-

3

-

-

 

 

3

19.

Marek Kalenda

-

3

-

-

 

 

3

19.

Ondra Šincl

-

3

-

-

 

 

3

19.

Victoria Marlene Gabriel

-

3

-

-

 

 

3

19.

Šimon Hlůšek

-

3

-

-

 

 

3

19.

Albert Srník

-

-

3

-

 

 

3

19.

Jakub Kocháň

-

-

-

3

 

 

3

19.

Pavel Řánek

2

-

-

-

 

 

2

20.

Ondra Tuček

2

-

-

-

 

 

2

20.

Vítek Peroutka

2

-

-

-

 

 

2

20.

Maxim Vaněček

-

2

-

-

 

 

2

20.

Ondra Zámečník

-

2

-

-

 

 

2

20.

Vojta Podroužek

-

-

2

-

 

 

2

20.

Lukáš Rambousek

-

-

-

2

 

 

2

20.

 

Novinky

Začínáme opět od 11. května 2020

Ministerstvo zdravotnictví společně s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstvem práce a sociálních věcí připravilo pozvolný plán návratu do běžného života. Dle vývoje epidemiologické situace bude dále upravován. Pro náš sport je velmi...

Vázání pásku

www.youtube.com/watch?v=pdd-Qvsvm74&feature=youtu.be

Přípravky Brno

Přípravky Brno -  Vodova 2017  mláďata + žáci, do žlutého pásu, Turnaj přípravek- JUDO Brno 2017.pdf