JudoVíkend 31. 1. - 1. 2. 2014 pololetní prázdniny

1. místo

Tomáš Dvořák

Kryštof Tesař

Marek Heža

David Wolf

Ondra Foukal

Viktor Heža

 

2. místo

Tomáš Kočí

Tereza Valešová

Šimon Klaban

Antonín Vašák

Jáchym Nadaud

Martin Kysela

Tomáš Janečka

 

3. místo

Petr Fales

Daniel Blaška

Vojtěch Kafka

Ivo Michalec

Sára Nováková

František Chalupa

Jenny Král

 

4. místo

Jindřich Janečka

Adam Ježek

Alexandr Zlámal

Jaromír Novák

Lelle Tefert

Radislav Hošek

 

5. místo

Jakub Sikora
Lucie Bartlová
Jan Škrob
Václav Skalník
Klárka Klabanová

 

6. místo

Andrea Koláčná

Martin Jirout

Lukáš Zlatkovský

Matěj Hajnala

 

Průběžné pořadí ToriCupu 2013/14´

  29.-30.
říjen
SKTori
21.-22.
prosinec
SKTori
31.1-1.
únor
SKTori
8.-9.
březen
?
17.-18.
duben
SKTori
17.-18.
květěn
Židloch.
7.-8.
červen
SKTori

 body

celkem

 pořadí 
Marek Heža 8 8 8         24 1.
David Wolf 6 8 8         22 2.
Viktor Heža 6 6 8         20 3.
Zuzana Přichystalová 8 8 -         16 4.
Adam Krčál 8 8 -         16 4.
Sára Nováková 6 6 3         15 6.
Ester Svobodová 6 8 -         14 7.
Jarek Novák 6 6 2         14 7.
Ondřej Foukal - 6 8         14 7.
Martin Kysela 8 - 6         14 7.
Tomáš Kočí - 3 6         9 11.
Tonička Rozbořilová 8 - -         8 12.
Eva Přichystalová 8 - -         8 12.
Tomáš Dvořák ml. - - 8         8 12.
Kryštof Tesař - - 8         8 12.
Jáchym Nadaud 1 - 6         7 16.
Kryštof Machač 3 3 0         6 17.
Ivo Michalec 1 2 3         6 17.
Vojtěch Kafka 0 3 3         6 17.
Tomáš Janečka - - 6         6 17.
Terka Valešová - - 6         6 17.
Jirka Handlar - 6 -         6 17.
Ondřej Ptáček 6 - -         6 17.
Simona Jeřábková - 6 -         6 17.
Šimon Klaban - - 6         6 17.
Antonín Vašák - - 6         6 17.
Jakub Horák 3 3 -         6 17.
Václav Skalník 2 2 1         5 27.
Daniel Blaška 2 - 3         5 27.
Kamil Auda 2 2 -         4 29.
František Chalupa - - 3         3 30.
Petr Fales - - 3         3 30.
Lucka Behringerová 3 - -         3 30.
Kateřina Šidlíková 3 - -         3 30.
Jenny Král - - 3         3 30.
Leoš Gjumija - 3 -         3 30.
Václav Böhm 3 - -         3 30.
Ricardo Mendes 3 - -         3 30.
Ráďa Hošek - - 2         2 38.
Andrea Koláčná 2 - 0         2 38.
Jindřich Janečka - - 2         2 38.
Lelle Tefert - - 2         2 38.
David Lejdar - 2 -         2 38.
Gogo Todorovič - 2 -         2 38.
Tomáš Dvořák 2 - -         2 38.
Miloš Vrána 2 - -         2 38.
Tomáš Hořínek 2 0 -         2 38.
Adam Ježek - - 2         2 38.
Alexandr Zlámal - - 2         2 38.
Viki Gabriel 1 1 -         2 38.
Jan Škrob - - 1         1 50.
Timon Šteiner - 1 -         1 50.
Simon Vala - 1 -         1 50.
Martin Kupka 1 - -         1 50.
Lucie Bartlová - - 1         1 50.
Klárka Klabanová - - 1         1 50.
Jakub Sikora - - 1         1 50.
Lukáš Zlatkovský - - 0         0 57.
Matěj Hajnala - - 0         0 57.
Martin Jirout - - 0         0 57.

 

  • 1.místo: 8 bodů
  • 2.místo: 6 bodů
  • 3.místo: 3 body
  • 4.místo: 2 body
  • 5.místo: 1 bod
 

 

Novinky

Začínáme opět od 11. května 2020

Ministerstvo zdravotnictví společně s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstvem práce a sociálních věcí připravilo pozvolný plán návratu do běžného života. Dle vývoje epidemiologické situace bude dále upravován. Pro náš sport je velmi...

Vázání pásku

www.youtube.com/watch?v=pdd-Qvsvm74&feature=youtu.be

Přípravky Brno

Přípravky Brno -  Vodova 2017  mláďata + žáci, do žlutého pásu, Turnaj přípravek- JUDO Brno 2017.pdf