SK Tori Judo Brno

   Judo Klub

SK Tori Judo Brno, se sídlem na ZŠ Kotlářská 4,

kde máme do-jo, tcv. s vlastní Tatami-žíněnkou.

Přímo v budově školy je zařízená posilovna, lezecká stěna - boulder.

 

Pokud Vaše dítě Judo v rámci kroužku na ZŠ pod naším vedením baví, budeme rádi, bude-li pokračovat u nás v našem zavedeném oddíle a nadále se v této oblasti rozvíjet.

 

 Sportovní oddíl provozujeme se všemi aktivitami, se kterými je provoz oddílu spojen, tzn. možnost skládání zkoušek na vyšší technické stupňě. Zájemci o závodní, ale i rekreační Judo mají v prvním roce možnost zúčastnit se závodů v rámci české republiky, účastnit se intenzivních soustředěních ve spolupráci s dalšími brněnskými oddíly, možnost dosáhnout sportovních úspěchů, nebo jen smysluplně vyplnit svůj čas a dělat Judo rekreačně pouze pro zábavu.

 

Rádi bychom Vám nabídli též hodiny „Rekre Judo“ pro dospělé, muže i ženy, kteří nechtějí dělat Judo na závodní úrovni, ale rozvíjet své fyzické dovednosti čistě pro radost.

 Tyto hodiny probíhají ve večerních hodinách v úterý a ve čtvrtek, a to po skončení hlavního tréninku děti, cca od 1845 – 2005 hod.

Cena 100 Kč/trénink.

Tyto tréninkové hodiny lze domluvit také individuálně v průběhu dne.

 

Cvičení pro předškoláky každý rok začíná v polovině října, v Ut+Ct+Pá ve 1430 hod.

 

  V případě že Vás naše připravované aktivity zajímají, můžete volat na

tel. 777 89 42 24,

 

nebo se přijít podívat přímo do tcv. na Kotlářskou 4, lépe s 5minutovým předstihem níže uvedených časů tréninků.

 Počet dětí na tréninku je z důvodu kapacity Do-jo omezen. Z těchto důvodů žádáme o vyplnění tréninkového rozvrhu, ve kterých dnech a časech máte zájem tréninky navštěvovat. Výrazně doporučujeme zvolit termíny tréninků Po+St, Út+Čt., +Pá

 

  Páteční tréninky od 1530 - 1650 hodin jsou čistě dobrovolné. Děti na nich mají možnost zlepšovat své osobní techniky, nebo zvyšovat fyzickou kondici při doplňkových sportech a cvičení, které mají příznivý vliv na zdravější vývoj Vašeho dítěte(správné držení těla - strečink, zvyšování obratnosti...)

 

 Členské příspěvky - cena 3.600,- na rok - 12 měsíců.

 

 V ceně jsou 3x 80ti minutové tréninky týdně. Vzhledem k tomu, že zájem o závodní činnost je s ohledem na věk dětí velmi individuální a rozdílný, nelze vytvořit přesnější cenová kalkulace, proto je spoluúčast rodičů na startovném a cestovních nákladech na závody nutná.

 

 Provoz klubu jsme zahájili 15. září 2008.

V případě Vašeho zájmu o cvičení nás můžete kontaktovat a přijít se podívat přímo na trénink.

 

    Budeme se těšit na spolupráci,

                                                                      s pozdravem Lukáš Hořt

Novinky

Sportovní Fyzioterapie FYZIOZONE

Nestátní zdravotnické zařízení Sportovní fyzioterapie Fyzioterapie je obor zdravotnické činnosti zaměřený na diagnostiku a terapii funkčních poruch pohybového systému. Prostřednictvím pohybu a dalších fyzioterapeutických postupů cíleně ovlivňuje funkce ostatních systémů včetně funkcí...

O nás

SK TORI JUDO BRNO     trenér Lukáš Hořt, , bývalý reprezentant ČR     zkušební komisař, trenér 2. třídy, rozhodčí, kondiční trenér                    9. místo Mistrovství Světa 2001 Mnichov,...

SK Tori Judo Brno

   Judo Klub SK Tori Judo Brno, se sídlem na ZŠ Kotlářská 4, kde máme do-jo, tcv. s vlastní Tatami-žíněnkou. Přímo v budově školy je zařízená posilovna, lezecká stěna - boulder.   Pokud Vaše dítě Judo v rámci kroužku na ZŠ pod naším vedením baví, budeme rádi, bude-li pokračovat...