Informace o vznikajícím oddílu Judo Brno

Vážení rodiče, rádi bychom Vám nabídli možnost dalšího sportovního vyžití pro Vaše děti a pro Vás.     

Právě registrujeme sportovní klub

 

SK Judo Brno,

 

 se sídlem na  ZŠ Kotlářská 4, kde připravujeme vlastní do-jo, tcv. s odpruženou Tatami-žíněnkou. Přímo v budově školy je zařízená posilovna, lezecká stěna - boulder.

 

Pokud Vaše dítě Judo v rámci kroužku na ZŠ pod naším vedením baví, budeme rádi, bude-li pokračovat u nás v našem nově vznikajícím oddíle a nadále se v této oblasti rozvíjet.

 

 Sportovní oddíl budeme provozovat se všemi aktivitami, se kterými je provoz oddílu spojen, tzn. možnost skládání zkoušek na vyšší technické stupňě. Zájemci o závodní, ale i rekreační Judo budou mít v prvním roce možnost zúčastnit se závodů v rámci české republiky, účastnit se intenzivních soustředěních ve spolupráci s dalšími brněnskými oddíly, možnost dosáhnout sportovních úspěchů, nebo jen smysluplně vyplnit svůj čas a dělat Judo rekreačně pouze pro zábavu.

 

Tréninky povedou:

trenér Lukáš Hořt, černý pás II.Dan, bývalý reprezentant ČR,

9. z MS Seniorů 01´, 9. z ME Seniorů 01´, 02´, 5., 7. ze SP 01´,

 

trenér Petr Čiháček, černý pás II. Dan, bývalý juniorský reprezentant ČR.

Spolu s kolegy se věnujeme trenérské činnosti již od roku 2003 v rámci kurzů a sportovních kroužků na základních školách.

 

 Rádi bychom Vám nabídli též hodiny „Rekre Judo“ pro dospělé, muže i ženy, kteří nechtějí dělat Judo na závodní úrovni, ale rozvíjet své fyzické dovednosti čistě pro radost.

 Tyto hodiny by měli probíhat ve večerních hodinách v úterý a ve čtvrtek, a to po skončení hlavního tréninku děti, cca od 1830 – 2000.

Ve středu od 1830 – 1930 hod. bude probíhat výuka Juda pro ženy, se základními prvky sebeobrany a nácvikem pádových technik. Cena 70 Kč/trénink.

Na těchto hodinách je po domluvě možná účast fyzioterapeuta, se kterým budete mít možnost konzultovat své starosti v oblasti pohybového aparátu.

Tyto tréninkové hodiny lze domluvit také individuálně v průběhu dne.

Na dopoledne připravujeme cvičení pro školky a předškoláky, ve věku 3 – 6 let.

 

  V případě že Vás naše připravované aktivity zajímají, můžete volat na tel. 728 99 99 72, nebo se přijít podívat přímo do tcv. na Kotlářskou 4, lépe s 5minutovým předstihem níže uvedených časů tréninků.

 Počet dětí na tréninku je z důvodu kapacity Do-jo omezen počtem 16 dětí. Z těchto důvodů žádáme o vyplnění tréninkového rozvrhu, ve kterých dnech a časech máte zájem tréninky navštěvovat. Výrazně doporučujeme zvolit termíny tréninků Po+St, Út+Čt., +Pá

 Páteční tréninky jsou čistě dobrovolné. Děti na nich mají možnost zlepšovat své osobní techniky, nebo zvyšovat fyzickou kondici při doplňkových sportech a cvičení, které mají příznivý vliv na zdravější vývoj Vašeho dítěte(správné držení těla - strečink, zvyšování obratnosti - hodina s trenérem gymnastiky.

  Výrazně nedoporučujeme kombinovat tréninky ve dnech Po+Út, St+Čt s ohledem na regeneraci a výrazně zvýšenou zátěž organismu vašich dětí.

 

 

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

 1530 – 1650

Děti I.

Děti II.

Děti I.

Děti II.

1530 - 1700

1700 – 1820

Děti I.a

Děti II.a

Děti I.a

Děti II.a

dobrovolný

1830 - 2000

Judo pro ženy

„Rekre Judo“

Judo pro ženy

„Rekre Judo“

trénink

 

Cena 3.200,- na školní rok 2008/2009. Finalisté z Mistrovství ČR trénují vždy následující sezonu zdarma. V ceně jsou průkaz Judo, licenční známka ČSvazu Juda, 3x 80ti minutové tréninky týdně. Vzhledem k tomu, že zájem o závodní činnost je s ohledem na věk dětí velmi individuální a rozdílný, nelze vytvořit přesnější cenová kalkulace, proto je spoluúčast rodičů na startovném a cestovních nákladech na závody nutná.

 Pokud budete potřebovat pro Vaše děti, nebo pro Vás Kimono na Judo, kontaktujte nás prosím.

 

 Začínáme od 15. září 2008. V případě Vašeho zájmu o cvičení nás můžete kontaktovat a přijít se podívat přímo na výuku.

 

    Budeme se těšit na další spolupráci,

                                                                      s pozdravem Lukáš Hořt

 

 

Novinky

Vázání pásku

www.youtube.com/watch?v=pdd-Qvsvm74&feature=youtu.be

RAW DOBROTY BRNO

RAW DORTY A DOBROTY BRNO Nejen pro děti a jejich zdravé mlsání :o)   Výrobky jsou 100% rostlinného původu bez přídavku cukru, bez lepku a bez jakýchkoliv chemických přísad. Tvoříme je pro Vás vždy čerstvé na objednávku. Všechny naše dobroty jsou vhodné pro vegany, vitariány, diabetiky,...

Nová kniha "JUDO" od slovenského kolegy Miloše Štefanovského

Džudo je v súčasnosti dynamický úpolový šport, ktorý má svoje pevné miesto v programe hier letnej olympiády od roku 1964. Od času, kedy boli v džude vytvorené pravidlá súťaženia, začali ľudia vnímať džudo aj ako športový výkon. Dnes, najmä vďaka vedeckým prístupom vieme, že...