- tréninky BabyJuda začínají od pátku 1. října 2021 -

pondělí 16:15 - 17:00 hod.
úterý 16:05 - 16:50 hod.
středa 16:20 - 17:05 hod.
čtvrtek 16:05 - 16:50 hod.
pátek 14:30 - 15:15 hod.

 výuka trvá 45 minut.

Výuka se řídí organizací školního roku, o prázdninách výuka neprobíhá.

Ideální věk dítěte na start s Judem, s ohledem na vývoj jeho motorických dovedností, jsou až 4roky.

Po předchozí domluvě s trenérem a motorické pokročilosti dítěte je možné věkovou hranici díťěte v této skupině posunout.

 Přijďte na úvodní trénink v den, na který jste přihlášení (tzn., kdo je přihlášen na pondělí, první "trénink - úvodní hodina" pondělní skupiny proběhne v  4.10. v 1630hod.) Stává se každý rok, že většina zájemců přijde například již v pátek 1. 10. bez ohledu na tréninkovou skupinu a poté je z kapacitních důvodů obtížnější udržet kvalitu výuky.
 
Před úvodní hodinou Vás budeme informovat, naší adresu info@judo-brno.cz si uložte do svého adresáře, aby Vám naše zpráva nespadla do hromadných emailů.
 
Prosíme o dochvilnost, pozdě příchozím dětem bývá často nepříjemné vstupovat do již spuštěného programu ostatních dětí... stydí se potom do tréninku zapojit. Trénink JUDA začíná i končí slavnostním pozdravem REI. 
 
Ať si trénink užijí již od začátku, úvodní hodina je pro děti již cvičební.
těšíme se na vás :-)
lukáš
 
s sebou prosím pro děti cvičební úbor - tepláky+triko+ponožky
 
POVINNÉ jsou PŘEZŮVKY (také pro doprovod) na cestu do tcv. a na toaletu, z hygienických důvodů je nevhodné chodit do tcv. na tatami naboso s nohama přímo z chodby nebo z toalety. Velmi často dochází při tréninku především starších věkových skupin k přímému kontaktu tatami také s obličejovou částí. 
 
Prosíme o vstřícnost k etiketě JUDA, psané již před více než 130lety.

 

Letní BabyJudo soustředění, 4denní 

29. 6. - 30. 6. 2022 (pondělí - čtvrtek)

Novinky

Vázání pásku

www.youtube.com/watch?v=pdd-Qvsvm74&feature=youtu.be

RAW DOBROTY BRNO

RAW DORTY A DOBROTY BRNO Nejen pro děti a jejich zdravé mlsání :o)   Výrobky jsou 100% rostlinného původu bez přídavku cukru, bez lepku a bez jakýchkoliv chemických přísad. Tvoříme je pro Vás vždy čerstvé na objednávku. Všechny naše dobroty jsou vhodné pro vegany, vitariány, diabetiky,...

Nová kniha "JUDO" od slovenského kolegy Miloše Štefanovského

Džudo je v súčasnosti dynamický úpolový šport, ktorý má svoje pevné miesto v programe hier letnej olympiády od roku 1964. Od času, kedy boli v džude vytvorené pravidlá súťaženia, začali ľudia vnímať džudo aj ako športový výkon. Dnes, najmä vďaka vedeckým prístupom vieme, že...