- tréninky BabyJuda začínají od 1. října 2019 -

Od 1. října v nových prostorách na ZŠ Kotlářská 4 otevíráme tréninky také v pozdějších odpoledních hodinách.
 
pondělí 16:30 - 17:15 hod.
úterý 16:05 - 16:50 hod.
středa 16:30 - 17:15 hod.
čtvrtek 16:05 - 16:50 hod.
pátek 14:30 - 15:15 hod.

 výuka trvá 45 minut.

Výuka se řídí organizací školního roku, o prázdninách výuka neprobíhá.

Ideální věk dítěte na start s Judem, s ohledem na vývoj jeho motorických dovedností, jsou až 4roky.

Po předchozí domluvě s trenérem a motorické pokročilosti dítěte je možné věkovou hranici díťěte v této skupině posunout.

 přijďte prosím na úvodní trénink v den, na který jste přihlášení (tzn., kdo je přihlášen na úterý, první "trénink - úvodní hodina" úterní skupiny proběhne v úterý 2.10. ve 1510hod.) Stává se každý rok, že většina zájemců přijde již ve čtvrtek bez ohledu na tréninkovou skupinu a je z kapacitních důvodů obtížnější udržet kvalitu výuky.
 
Prosím o dochvilnost, pozdě příchozím dětem bývá často nepříjemné vstupovat do již spuštěného programu ostatních dětí... stydí se potom do tréninku zapojit. Trénink JUDA začíná i končí slavnostním pozdravem REI. 
 
Ať si trénink užijí již od začátku, úvodní hodina je pro děti již cvičební.
těšíme se na vás :-)
lukáš
 
s sebou prosím pro děti cvičební úbor - tepláky+triko+ponožky
 
POVINNÉ jsou PŘEZŮVKY (také pro doprovod) na cestu do tcv. a na toaletu, z hygienických důvodů je nevhodné chodit do tcv. na tatami naboso s nohama přímo z chodby nebo z toalety. Velmi často dochází při tréninku především starších věkových skupin k přímému kontaktu tatami také s obličejovou částí. 
 
Prosíme o vstřícnost k etiketě JUDA, psané již před více než 130lety.

 

- Letní BabyJudo soustředění, 4denní 30. 6. - 3. 7. 2020 (úterý - pátek) -

Novinky

Přípravky Brno

Přípravky Brno -  Vodova 2017  mláďata + žáci, do žlutého pásu, Turnaj přípravek- JUDO Brno 2017.pdf  

Prodej Kimon SFjAM Noris

Kvalitní tréninková Kimona Noris pro děti ve velikostech 120 cm - 150 cm od 690,-, Kimona pro dospělé ve velikostech 160 cm - 200 cm od 1130,- Více info na telefonu, v případě zájmu nás prosím kontaktujte, nebo můžete využít níže uvedený objednávkový formulář.

RAW DOBROTY BRNO

RAW DORTY A DOBROTY BRNO Nejen pro děti a jejich zdravé mlsání :o)   Výrobky jsou 100% rostlinného původu bez přídavku cukru, bez lepku a bez jakýchkoliv chemických přísad. Tvoříme je pro Vás vždy čerstvé na objednávku. Všechny naše dobroty jsou vhodné pro vegany, vitariány, diabetiky,...